WhatsApp
Yükleniyor...

VDS Sanal Sunucu

Hybrid CloudVDS Sanal Sunucu

Anasayfa Sunucu VDS Sanal Sunucu
Üzgünüz, kayıt bulunamamıştır.

✔ Henüz kayıt eklenmemiştir. Daha sonra tekrar deneyebilrisiniz.
✔ Eğer bunun bir teknik sorun olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

S. Bulut Sunucu nedir ?
Bulut sunucu, ölçeklenebilir kaynak yönetimi ile ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen, fiziksel notasyon bağımsızlığı ve enerji verimliliği sayesinde %75’e varan maliyet avantajı sunan, yeni nesil veri ve uygulama barındırma teknolojisidir. Kullanım açısından hiçbir farklı bulunmayan bulut sunucu, benzer sistemlere göre karşılaştırıldığında birçok avantajı da bulunmaktadır.
S. Hybrid Cloud VDS teknolojisi hangi işletim sistemini kullanabilir ?
Hybrid Cloud (Bulut) VDS sunucu teknolojisi üzerinde dilediğiniz işletim sisteminin dilediğiniz versiyonunu kullanabilirsiniz. Cloud server alt yapısı seçtiğiniz konfigürasyonun destekleyeceği tüm işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışabilmektedir.
S. Veri yedekliliği ve güvenlik hizmetlerini nasıl yönetebilirim ?
Hybrid Cloud VDS sunucularda veri yedekliliği kullanımı kolay sunucu paneliniz üzerinden kolayca yönetilebilir. Güvenlik noktasında ise tüm senaryolarda Botnet ve DDos ataklarını karşılayarak size temiz trafik akışını garanti eden güvenlik hizmetlerini yine paneliniz üzerinden ya da müşteri temsilcilerimizle görüşerek satın alabilirsiniz.
S. Bulut sunucuda ek kaynak nasıl satın alabilirim ?
Bulut Sunucunuzun kaynakları yeterli gelmiyor ise yönetim panelinizden CPU / RAM / HDD kaynaklarını dilediğiniz ölçüde arttırabilir ve anında kullanıma başlayabilirsiniz.